Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!

Anasayfa arrow Haberler arrow Son Haberler arrow Sarar, koltuğu yeğenine devretti
Sarar, koltuğu yeğenine devretti
Sarar Şirketler Grubu Onursal Başkanı Cemalettin Sarar, görevini kardeşi Celaleddin Sarar`ın oğlu Ali Emre Sarar`a devretti. Emre Sarar, üst yönetici (CEO) olarak görev yapacak. Cemalettin Sarar da onursal başkan oldu. Eskişehir`deki tesislerde basın toplantısı düzenleyen
Cemalettin Sarar, grupta üçüncü kuşağın görev başına geçtiğini söyledi. Yeni CEO Ali Emre Sarar da Sarar markasının köklü geçmişini genç kuşağın dinamizmiyle birleştirerek geleceğe taşımak amacıyla işbaşına geldiğini belirtti.
Eskişehir`de 1977 yılında doğan Ali Emre Sarar, İsviçre Institut Montana`daki orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra yükseköğrenimine Amerika, Ohio`daki Wittenberg Üniversitesi`nin işletme, felsefe ve psikoloji bölümlerinde devam etti. 13 yaşından bu yana Sarar`ın farklı bölümlerinde çalışan Sarar, üniversiteden mezun olduktan sonra Almanya Sarar`da genel müdür unvanıyla profesyonel olarak iş hayatına başladı. Eskişehir`i ve Sarar`ı dünya markası yapmak için yıllar önce yola çıktıklarını belirten Cemalettin Sarar, 5 bin kişinin istihdam edildiği grubun dünyanın en büyük markalarıyla iş yaptığını ifade etti.
 
< Önceki   Sonraki >

 

 

Makaleler

2013 Yılında TÜBİTAK Düğmeye Bastı
http://www.izmirmarka.com/images//a23456789.jpgÜniversiteler patent sayılarını arttırmaya yönelik TÜBİTAK’ın başlattığı destek programıyla kurulan Teknoloji Transfer Ofislerinin nasıl çalıştığını ve üniversitelerdeki patent sayısını arttırmaya yönelik yaptıkları çalışmaları Yıldız Teknik TTO’nun Fikri Sınai Mülkiyet Hakları Uzmanı Zeynep Elif Cansap’la konuştuk.
Devamını oku...
 
Kalkınmaya Giden Yol Patentten Geçer
http://www.sivasmarka.com/images//ali%C3%A7.jpgTürkiye Patent Hareketi kapsamında bir çatı altında buluştuğumuz sanayici işadamları, üniversiteler, akademisyenler, dernekler ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte sürdürdüğümüz üretime teşvik, üretilen ürün için patent veya faydalı model tescili alma, markalaşma gibi bilinçlendirme çalışmalarımız hızla devam ediyor.
Devamını oku...
 
Ticaretteki Gerçek Dostunuz, Çözüm Ortağınız!
http://www.izmirmarka.com/images//cumhura.jpgKuruluşumuzdan bu yana yaklaşık 50 binin üstünde marka, 5 binden fazla patent ve faydalı model başvurusuna imza atmış olmakla birlikte 25 bini aşkın müşteri portföyümüzle 14 yıldır sektörde kalitemiz ve tecrübemizle faaliyet göstermekteyiz.

Devamını oku...