Anasayfa
Sarar, koltuğu yeğenine devretti
Sarar Şirketler Grubu Onursal Başkanı Cemalettin Sarar, görevini kardeşi Celaleddin Sarar`ın oğlu Ali Emre Sarar`a devretti. Emre Sarar, üst yönetici (CEO) olarak görev yapacak. Cemalettin Sarar da onursal başkan oldu. Eskişehir`deki tesislerde basın toplantısı düzenleyen
Cemalettin Sarar, grupta üçüncü kuşağın görev başına geçtiğini söyledi. Yeni CEO Ali Emre Sarar da Sarar markasının köklü geçmişini genç kuşağın dinamizmiyle birleştirerek geleceğe taşımak amacıyla işbaşına geldiğini belirtti.
Eskişehir`de 1977 yılında doğan Ali Emre Sarar, İsviçre Institut Montana`daki orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra yükseköğrenimine Amerika, Ohio`daki Wittenberg Üniversitesi`nin işletme, felsefe ve psikoloji bölümlerinde devam etti. 13 yaşından bu yana Sarar`ın farklı bölümlerinde çalışan Sarar, üniversiteden mezun olduktan sonra Almanya Sarar`da genel müdür unvanıyla profesyonel olarak iş hayatına başladı. Eskişehir`i ve Sarar`ı dünya markası yapmak için yıllar önce yola çıktıklarını belirten Cemalettin Sarar, 5 bin kişinin istihdam edildiği grubun dünyanın en büyük markalarıyla iş yaptığını ifade etti.
 
< Önceki   Sonraki >

 

 

Marka davalarında hukukçulara ve marka sahiplerine önemli bir kaynak!

adres_kitap

Makaleler

Türkiye’de Franchising Sistemi Ve Markalaşma
http://www.izmirmarka.com/images//ufradd.jpgFranchising sistemi, yatırımcıya, marka sahibinin yıllarca kurumsallaşmak için çalıştığı bilgi birikimini kullanarak bulunduğu bölgede fırsat eşitliği yaratarak, yatırımcının ciddi bir yatırım yapmada bilgi birikimini kullanarak bir iş sahibi olmasını sağlamaktır.
Devamını oku...
 
Ticaretteki Gerçek Dostunuz, Çözüm Ortağınız!
http://www.izmirmarka.com/images//cumhura.jpgKuruluşumuzdan bu yana yaklaşık 50 binin üstünde marka, 5 binden fazla patent ve faydalı model başvurusuna imza atmış olmakla birlikte 25 bini aşkın müşteri portföyümüzle 14 yıldır sektörde kalitemiz ve tecrübemizle faaliyet göstermekteyiz.

Devamını oku...
 
Film Gerçek Oluyor
http://www.izmirmarka.com/images//barisboy.jpgHatırlanacağız üzere başrolünü Tom Cruise'ın oynadığı Azınlık Raporu filminde, Tom Cruise Gap mağazasından içeri girdiğinde, kişisel bir reklâm, geçmiş alımlarının bir listesiyle kendisini karşılıyordu.
Devamını oku...