Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!

Anasayfa arrow Haberler arrow Son Haberler arrow Sarar, koltuğu yeğenine devretti
Sarar, koltuğu yeğenine devretti
Sarar Şirketler Grubu Onursal Başkanı Cemalettin Sarar, görevini kardeşi Celaleddin Sarar`ın oğlu Ali Emre Sarar`a devretti. Emre Sarar, üst yönetici (CEO) olarak görev yapacak. Cemalettin Sarar da onursal başkan oldu. Eskişehir`deki tesislerde basın toplantısı düzenleyen
Cemalettin Sarar, grupta üçüncü kuşağın görev başına geçtiğini söyledi. Yeni CEO Ali Emre Sarar da Sarar markasının köklü geçmişini genç kuşağın dinamizmiyle birleştirerek geleceğe taşımak amacıyla işbaşına geldiğini belirtti.
Eskişehir`de 1977 yılında doğan Ali Emre Sarar, İsviçre Institut Montana`daki orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra yükseköğrenimine Amerika, Ohio`daki Wittenberg Üniversitesi`nin işletme, felsefe ve psikoloji bölümlerinde devam etti. 13 yaşından bu yana Sarar`ın farklı bölümlerinde çalışan Sarar, üniversiteden mezun olduktan sonra Almanya Sarar`da genel müdür unvanıyla profesyonel olarak iş hayatına başladı. Eskişehir`i ve Sarar`ı dünya markası yapmak için yıllar önce yola çıktıklarını belirten Cemalettin Sarar, 5 bin kişinin istihdam edildiği grubun dünyanın en büyük markalarıyla iş yaptığını ifade etti.
 
< Önceki   Sonraki >

 

 

Makaleler

Marka Hukukunda Sessiz Kalma Yoluyla Hak Kaybı İlkesinin İncelenmesi
av._ece_eyigun.bmp - 124.61 KbMarka tescilinin hükümsüzlük halleri, hükümsüzlük talebi ve hükümsüzlüğün etkisi mevzuatımızda 556 Sayılı KHK’nin 42, 43 ve 44. Maddelerinde düzenlenmiş bulunmaktadır.
 
Patent Navigasyon İle Önde
http://www.izmirmarka.com/images/tugbaguven.jpgHerkes yeni bir keşifde bulunabilir. Peki, ama kaçı bunu bilinçli olarak yapar? Yeni bir buluşu ilk etapta kişi kendi içinde değerlendirir.
Devamını oku...
 
Rekabet Analizi Şarttır!
 Günümüz şartlarında firma kurmak veya firma olarak pozitif yönde büyüme eğilimi göstermek ticari açıdan belli koşulları yerine getirmekle mümkün olmaktadır...
Devamını oku...