Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!

Anasayfa arrow Haberler arrow Son Haberler arrow Sarar, koltuğu yeğenine devretti
Sarar, koltuğu yeğenine devretti
Sarar Şirketler Grubu Onursal Başkanı Cemalettin Sarar, görevini kardeşi Celaleddin Sarar`ın oğlu Ali Emre Sarar`a devretti. Emre Sarar, üst yönetici (CEO) olarak görev yapacak. Cemalettin Sarar da onursal başkan oldu. Eskişehir`deki tesislerde basın toplantısı düzenleyen
Cemalettin Sarar, grupta üçüncü kuşağın görev başına geçtiğini söyledi. Yeni CEO Ali Emre Sarar da Sarar markasının köklü geçmişini genç kuşağın dinamizmiyle birleştirerek geleceğe taşımak amacıyla işbaşına geldiğini belirtti.
Eskişehir`de 1977 yılında doğan Ali Emre Sarar, İsviçre Institut Montana`daki orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra yükseköğrenimine Amerika, Ohio`daki Wittenberg Üniversitesi`nin işletme, felsefe ve psikoloji bölümlerinde devam etti. 13 yaşından bu yana Sarar`ın farklı bölümlerinde çalışan Sarar, üniversiteden mezun olduktan sonra Almanya Sarar`da genel müdür unvanıyla profesyonel olarak iş hayatına başladı. Eskişehir`i ve Sarar`ı dünya markası yapmak için yıllar önce yola çıktıklarını belirten Cemalettin Sarar, 5 bin kişinin istihdam edildiği grubun dünyanın en büyük markalarıyla iş yaptığını ifade etti.
 
< Önceki   Sonraki >

 

 

Makaleler

Her İşin Başı Marka!
http://www.izmirmarka.com/images/cerenn.jpgBu başlık size biraz ironi gelebilir. Evet, haklısınız. Size önceliklerinizi hatırlatmak için böyle bir başlığa ihtiyaç duydum. Bu ay iki unsur üzerinde duracağım. “Tercih edilebilirlik” ve “Sürdürebilirlik”.

Devamını oku...
 
Türkiye’de Franchising Sistemi Ve Markalaşma
http://www.izmirmarka.com/images//ufradd.jpgFranchising sistemi, yatırımcıya, marka sahibinin yıllarca kurumsallaşmak için çalıştığı bilgi birikimini kullanarak bulunduğu bölgede fırsat eşitliği yaratarak, yatırımcının ciddi bir yatırım yapmada bilgi birikimini kullanarak bir iş sahibi olmasını sağlamaktır.
Devamını oku...
 
Patlayacak Markalar ve Kişisel Markalar
http://www.izmirmarka.com/images//gurkk.jpgBugünkü yazımda Patlayacak Markalar derken  olumlu anlamda ve olumsuz anlamda 2 alternatifli kullandım...

Devamını oku...